TRES

więcej

Łączy nas miłość do drewna i pasja tworzenia.

Projekt TRES powstał z myślą o rodzinie 2+2. W domu każdy powinien czuć się jak u siebie, dlatego zaprojektowaliśmy osobne pokoje dla najmłodszych członków rodziny. Salon otwarty na jadalnię i kuchnię został umiejscowiony w centralnej części domku, natomiast na dwóch jego krańcach znajdują się oddzielne sypialnie.

52.5 m2
Pokój z aneksem kuchennym
3 sypialnie
Łazienka
technical projection

Wymiary zewnętrzne

Długość
12.5 m
Szerokość
4.2 m
Wysokość
3 m

To nie tylko wejście do domu

Pierwsze skrzypce gra wisząca lampa, witająca ciebie, twoją rodzinę i gości. Mimo minimalistycznej formy stała się centralną ozdobą pomieszczenia. Szafa w przedpokoju odgrywa kluczową rolę w organizacji życia codziennego. Pomaga zachować porządek w korytarzu, a także oszczędza ważną przestrzeń na podłodze. Dzięki wieszakom ściennym możemy wykorzystać jeszcze lepiej miejsce do przechowywania płaszczy, plecaków, torby i innych ubrań, aby zachować harmonijny i porządkowany wygląd przedpokoju.

Mała kuchnia, wielkie możliwości

Niewielka przestrzeń nie stanowiła problemu, by stworzyć kompletną w pełni funkcjonalną kuchnię. To kuchnia zachwycająca lekkością i spójnością. Zabudowa szafek pod sufit umożliwia maksymalne wykorzystanie całej przestrzeni dzięki, której gotowanie jest wygodne i przyjemne. Horyzontalne okno umożliwia nam doskonałe doświetlenie wnętrza kuchni naturalnym światłem słonecznym i podziwianie przez nie świata w trakcie przygotowywania posiłków.

Ciepły, przyjazny, a jednocześnie prosty

Oto pokój dzienny, w którym możesz wykreować swoje piękne wspomnienia. Ciepły, przyjazny, a jednocześnie prosty. Motyw bieli pojawiający się na ścianach oraz meblach tworzy jasną przestrzeń i kontrast dla naturalnego drewna. Przeważają naturalne materiały, które sprawiają, że w tym miejscu idealnie się odpoczywa. Dodaj coś od siebie – coś, co sprawia ci uśmiech.

Sypialnia blisko natury

Wygodne łóżko, ciepłe promienie porannego słońca wpadające przez okno, łyk wody z ulubionego kubka – brzmi idealnie. W tej słonecznej, przytulnej sypialni można złapać oddech i odpocząć po całym dniu pracy. W związku z ograniczoną przestrzenią naszym wyborem jest łóżko z pojemnikiem. Wystarczy podnieść stelaż, aby odkryć ukrytą przestrzeń do schludnego przechowywania pościeli, ubrań czy innych niezbędnych przedmiotów.

Miejsce, gdzie możesz odpocząć

Idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu i relaksu – przestrzeń na zewnątrz, która harmonijnie łączy się z resztą domu. Wystarczy otworzyć drzwi balkonowe w salonie, aby przestrzeń na zewnątrz stała się przedłużeniem domu. Taras jest idealnym miejscem, niezależnie od tego, co jest dla Ciebie najważniejsze podczas spędzania czasu na zewnątrz – relaks z przyjaciółmi, leniwa kawa czy długie rozmowy wieczorami.

Wersja

Deweloperska

154,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Standard

189,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Pod klucz

219,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
pełna oferta

REALIZACJE

VERANO35

Przedstawiamy efekt sesji outdoorowej firmy VOX z naszym domkiem!

Poznań

VERANO40

III edycja targów "TWÓJ MAŁY DOM"

Warszawa

DECK-HOUSE s.c.


ul. Gen. W. Sikorskiego 38
62-300 Września
NIP: 789-17-88-162