VIDA

więcej

Łączy nas miłość do drewna i pasja tworzenia.

Coraz większą popularnością cieszą się gotowe, małe domy o powierzchni zabudowy do 35m2. Stanowią świetną alternatywę do mieszkań w bloku zapewniając poczucie swobody oraz niepowtarzalną atmosferę, której nie znajdziemy w blokowiskach. Model całoroczny VIDA posiada jedną sypialnię, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę.

35 m2
Pokój z aneksem kuchennym
1 sypialnia
Łazienka
technical projection

Wymiary zewnętrzne

Długość
8.75 m
Szerokość
4 m
Wysokość
3.2 m

Dom do całorocznego zamieszkania

Dzięki grubszej izolacji zastosowanej zarówno w ścianach zewnętrznych jak i podłodze oraz dachu model VIDA może być przeznaczony do całorocznego zamieszkania. Utrzymanie stałej i optymalnej temperatury w domku zapewnia ogrzewanie elektryczne. Zaawansowany system sterowania grzejnikami w przedziale czasowym umożliwia zmianę temperatury również, gdy jesteśmy z dala od domu.

Funkcjonalność przede wszystkim

W kuchni najważniejsza jest wygoda, dlatego projektując zabudowę kuchenną zachowaliśmy ciąg technologiczny. Kuchnia usytuowana na całej szerokości ściany zapewnia dużo miejsca do przechowywania jednocześnie nie przytłaczając wnętrza. Szary kolor połączony z ponadczasową bielą i drewnem ożywia i dodaje charakteru wnętrzu.

Miejsce relaksu i spotkań

Salon to miejsce relaksu oraz spotkań rodzinnych i towarzyskich. Dlatego musi być zarówno wygodny jak i stanowić wizytówkę domu. Idealny klimat do wypoczynku i wyciszenia stwarza kominek elektryczny, który posiada również funkcję grzania. Pojemnik na pościel oraz funkcja spania to cechy narożnika, który intensywnym kolorem ożywia salon.

Niewielki metraż

W małej łazience najlepiej sprawdzają się rozwiązania, które pozostawiają wolną przestrzeń na podłodze. Podwieszana miska WC oraz szafka umywalkowa zajmują mniej miejsca oraz wizualnie powiększają wnętrze. Szafka nad WC pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zapewnia wygodne miejsce do przechowywania.

Wersja

Deweloperska

109,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Standard

144,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Pod klucz

169,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
pełna oferta

VERANO 35

VERANO 35

W miejscowości Popielewo swoje miejsce znalazł model VERANO 35

Popielewo

VERANO 40

Dzięki elewacji z naturalnych materiałów, dom VERANO 40 wkomponowuje się w otaczający krajobraz

Sokolniki

DECK-HOUSE s.c.


ul. Gen. W. Sikorskiego 38
62-300 Września
NIP: 789-17-88-162