Verano 40

więcej

Łączy nas miłość do drewna i pasja tworzenia.

Większa wersja domu VERANO o powierzchni 40 m² składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Przestronny salon stworzony dla osób ceniących swobodę oraz odpoczynek w większym gronie.  Elewacja ze świerku skandynawskiego świetnie wkomponuje się w naturalny krajobraz.

40 m2
Pokój z aneksem kuchennym
2 sypialnie
Łazienka
technical projection

Wymiary zewnętrzne

Długość
10 m
Szerokość
4 m
Wysokość
3.2 m

Prostota jest podstawą organizacji

Organizacja kuchni pełni kluczową rolę w przyjemnym i szybkim gotowaniu. Dzięki otwartej półce łatwo wyeksponujemy ulubione przedmioty, które zawsze będą w zasięgu ręki, a resztę możemy ukryć w pojemnych szafkach wiszących.

Mały, wspólny pokój

Pokój dziecięcy to mnóstwo miejsca do przechowywania. Pojemna szafa pomoże schować wszystkie ubrania i bagaże, a wiszące półki pomieszczą różne zabawki i książki. Jeśli nadal brakuje nam miejsca, pojemniki pod łóżkami skrywają mnóstwo przestrzeni do zapełnienia.

Właściwy nastrój

Salon sprawia wrażenie przytulnego dzięki naturalnemu ciepłu bijącemu od drewna. Kominek elektryczny pogłębia to odczucie nie tylko w zimowe wieczory. Praktycznie rozwiązane oświetlenie pozwala dostosować się do Twoich potrzeb. Zmieniaj nastrój panujący w salonie pstryknięciem włącznika. Narożnik zapewni nam wygodne miejsce do odpoczynku, chwili wytchnienia, a funkcja spania to idealny wybór dla Twoich gości!

Wersja

Deweloperska

119,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Standard

154,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Pod klucz

179,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
pełna oferta

Realizacje

Verano 40

Dzięki elewacji z naturalnych materiałów, dom VERANO 40 wkomponowuje się w otaczający krajobraz

Sokolniki

Sol

W malowniczej okolicy Puszczy Kampinoskiej swoje miejsce znalazł model SOL

Strojec

Kontakt

DECK-HOUSE s.c.


ul. Gen. W. Sikorskiego 38
62-300 Września
NIP: 789-17-88-162