LAGO

więcej

Łączy nas miłość do drewna i pasja tworzenia.

Na planie o powierzchni zabudowy 48 m² znajdziemy dużą sypialnię, jedną mniejszą, w pełni wyposażoną łazienkę oraz przestronny salon z aneksem kuchennym wyposażonym w wyspę kuchenną. W sypialni wykonana została pojemna szafa dzięki, której utrzymanie porządku nie będzie trudne. W łazience znajduje się szeroki prysznic, WC, szafka z umywalką, oraz bojler i pralka w zabudowie meblowej.

48 m2
Pokój z aneksem kuchennym
2 sypialnie
Łazienka
technical projection

Wymiary zewnętrzne

Długość
12 m
Szerokość
4 m
Wysokość
3.2 m

OTWARTY UKŁAD

Połączenie części kuchennej z salonem pozwala nam na wygodne poruszanie się między strefami, a całość optycznie zyskuje na przestrzeni. Aby takie rozmieszczenie było w pełni funkcjonalne, należy rozdzielić obie strefy, w tym modelu wykorzystaliśmy do tego wyspę kuchenną. Liczne przeszklenia w salonie dają dodatkowe wrażenie przestronności.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ WYSPY KUCHENNEJ

Wyspa kuchenna. Otwarty układ wnętrza to od wielu lat popularny trend wnętrzarski. W tak otwartej przestrzeni idealnie wkomponuje się kuchnia z dużą wyspą. Ten funkcjonalny mebel pełni między innymi funkcję blatu roboczego, miejsca do przechowywania oraz spożywania posiłków. Przy takim rozmieszczeniu kuchenna wyspa stanowi centrum, wokół której gromadzą się wszyscy domownicy i goście.

KLIMATYCZNA ŁAZIENKA

Klasyczne połączenie bieli i drewna w łazience tworzy harmonijną całość. Pojemna szafka, kosz na pranie i drabina na ręczniki to akcesoria, które pomogą utrzymać porządek we wnętrzu oraz dodadzą przytulności. Aranżację uzupełnia dobrze przemyślane oświetlenie.

Wersja

Deweloperska

139,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Standard

174,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Pod klucz

209,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
pełna oferta

Realizacje

VERANO 35

Przedstawiamy efekt sesji outdoorowej firmy VOX z naszym domkiem!

Poznań

VERANO40/GRAN

Najlepsza opinia, jaką może dostać firma to powrót Klienta po zakup drugiego domku.

Okolice Śremu

DECK-HOUSE s.c.


ul. Gen. W. Sikorskiego 38
62-300 Września
NIP: 789-17-88-162