GRAN

więcej

Łączy nas miłość do drewna i pasja tworzenia.

Model GRAN to połączenie przestronnej, wygodnej sypialni z funkcjonalnym salonem z aneksem kuchennym oraz łazienki. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych i zmęczonych miejskim zgiełkiem, które marzą, by wypocząć w zaciszu swojego ogrodu. Kształt i rozkład pomieszczeń sprawdzą się między innymi w przypadku długich i wąskich działek.

35 m2
Pokój z aneksem kuchennym
1 sypialnia
Łazienka
technical projection

Wymiary zewnętrzne

Długość
8.75 m
Szerokość
4 m
Wysokość
3.2 m

STYLOWY KOMFORT

Choć salon zaprojektowany jest w jasnych barwach, to możemy znaleźć w nim sporo ciemnych akcentów w postaci telewizora, stolika kawowego czy szafek kuchennych. Kolory są wyważone, dzięki czemu nie jest przytłaczająco ani mdło. W przedpokoju pierwsze skrzypce gra komoda z szufladami. To dobre miejsce do odłożenia kluczy, przechowania butów, czapek, szalików, a także apteczki czy latarki.

MAŁA I FUNKCJONALNA

Przemyślana kuchnia sprawia, że gotowanie przynosi więcej radości, a codzienne życie staje się łatwiejsze. Szuflady są najlepszym rozwiązaniem do przechowywania i utrzymania porządku. Okrągły stół sprawia, że można łatwiej poruszać się po pomieszczeniu bez obaw o to, że wpadnie się na róg stołu.

ZAMKNIĘTE PRZECHOWYWANIE

W małych domach bez garderoby czy schowka, dużym problemem jest przechowywanie odkurzacza, suszarki na pranie czy żelazka. Duże pojemne szafy w przedpokoju, łazience oraz sypialni pomieszczą niezbędne sprzęty. Dzięki pojemnikowi pod łóżkiem zyskujemy dodatkową przestrzeń na rzadko używane rzeczy, narzędzia.

WIELKIE PRZECHOWYWANIE

Łazienka, która jest najmniejszym pomieszczeniem w domu, musi przede wszystkim pomieścić kosmetyki i przybory toaletowe domowników. Znajduje się tu pojemna zabudowa ukrywająca pralkę i bojler. Pozostałe miejsce można zagospodarować dodatkowym regałem na przechowywanie czy koszem na pranie.

Wersja

Deweloperska

109,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Standard

149,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Pod klucz

174,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
pełna oferta

Realizacje

VERANO 35

Przedstawiamy efekt sesji outdoorowej firmy VOX z naszym domkiem!

Poznań

VERANO 35

Model VERANO35 to numer jeden wśród naszych zamówień!

Kłecko

DECK-HOUSE s.c.


ul. Gen. W. Sikorskiego 38
62-300 Września
NIP: 789-17-88-162