ENTRE

więcej

Łączy nas miłość do drewna i pasja tworzenia.

ENTRE to domek o powierzchni zabudowy wynoszącej 44 m2. W środku znajdziemy dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Mniejszy pokój idealnie sprawdzi się jako przestrzeń dla dziecka lub domowy gabinet.

44 m2
Pokój z aneksem kuchennym
2 sypialnie
Łazienka
technical projection

Wymiary zewnętrzne

Długość
11 m
Szerokość
4 m
Wysokość
3.6 m

Ponadczasowość we wnętrzu

Nie da się ukryć, że drewno to nasz ulubiony materiał. Od konstrukcji szkieletowej po drewno użyte w aranżacji wnętrz. Dba o przytulność oraz domowe ciepło, jest ponadczasowe i uniwersalne. Kochamy je nie tylko za wygląd, ale także za wyjątkowe właściwości - wycisza i ociepla wnętrze.

Spotkajmy się przy stole

Urządzanie każdej przestrzeni powinno zacząć się od solidnego planu. Jednym z najważniejszych mebli w całym domu jest stół - w modelu ENTRE znalazł on swoje miejsce pośrodku salonu, tak by móc pomieścić wszystkich domowników i gości. Wspólne posiłki, spotkania z przyjaciółmi, odrabianie lekcji czy praca, to jedne z licznych funkcji stołu jadalnianego.

Pokój z miejscem do nauki

Biurko to podstawa wyposażenia w każdym pokoju ucznia. To właśnie tutaj dorastające dziecko spędza większość czasu - ucząc się, rozwijając swoje pasje, czy po prostu grając. I w tym pokoju nie mogło zabraknąć tego elementu wyposażenia. Miejsce do przechowywania książek, gadżetów i innych drobiazgów zapewniają szafki wiszące na całej szerokości pokoju. Obok biurka zlokalizowana jest także pojemna szafa na ubrania.

Pralka to konieczność.

Posiadanie pralki we własnych czterech ścianach nie jest wygodą, a koniecznością. Dlatego w naszych projektach, zawsze uwzględniamy dla niej miejsce w łazience. Zaletą okna w łazience jest duża ilość docierającego do pomieszczenia naturalnego światła oraz dobra cyrkulacja powietrza.

Wersja

Deweloperska

139,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Standard

169,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Pod klucz

194,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
pełna oferta

REALIZACJE

VERANO 35

Przedstawiamy efekt sesji outdoorowej firmy VOX z naszym domkiem!

Poznań

SOL

W malowniczej okolicy Puszczy Kampinoskiej swoje miejsce znalazł model SOL

Strojec

DECK-HOUSE s.c.


ul. Gen. W. Sikorskiego 38
62-300 Września
NIP: 789-17-88-162