ALBERTI

więcej

Łączy nas miłość do drewna i pasja tworzenia.

Alberti to projekt opracowany na bazie modelu SOL, w którym dodatkowo wydzielono przestrzeń na mały korytarz oraz WC. Najnowsza elewacja Kerrafront dodaje niepowtarzalnego uroku. Całość domu składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz wcześniej wspomnianego holu i WC.

40 m2
Pokój z aneksem kuchennym
2 sypialnie
Łazienka
WC
Hol
technical projection

Wymiary zewnętrzne

Długość
10 m
Szerokość
4 m
Wysokość
3.2 m

Spokój i równowaga

Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym stwarza idealne warunki do wypoczynku i wspólnego spędzania czasu. Stonowane kolory, naturalne drewno nawiązują do świata przyrody, przywracają spokój i równowagę.

Pojemna szafa wnękowa

W niewielkiej przestrzeni korytarza znajduje się szafa, która pomieści garderobę wszystkich domowników oraz może pełnić funkcję szafy gospodarczej. Lustro umieszczone na froncie optycznie powiększa i rozświetla wąski przedpokój.

Pełnia harmonii

Sypialnia to miejsce, gdzie w spokoju można nabrać sił. Głęboki, zdrowy sen to podstawa codziennego funkcjonowania. Dzięki dużej ilości światła naturalnego, wpadającego przez okno balkonowe możemy ukoić nasze zmysły i zrelaksować się.

Praktyczność to podstawa

Pokój ucznia jest miejscem, w którym zapewniliśmy przestrzeń do komfortowej nauki oraz odpoczynku. Solidne, szerokie biurko pozwala na rozłożenie wszystkich materiałów, a regał i szafki pomieszczą niezbędne książki, przybory szkolne oraz zabawki.

Wersja

Deweloperska

124,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Standard

159,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Pod klucz

189,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
pełna oferta

SOL

SOL

W malowniczej okolicy Puszczy Kampinoskiej swoje miejsce znalazł model SOL

STROJEC

VERANO 40

Dzięki elewacji z naturalnych materiałów, dom VERANO 40 wkomponowuje się w otaczający krajobraz

SOKOLNIKI

DECK-HOUSE s.c.


ul. Gen. W. Sikorskiego 38
62-300 Września
NIP: 789-17-88-162