ALBERTI

więcej

Łączy nas miłość do drewna i pasja tworzenia.

Alberti to projekt opracowany na bazie modelu SOL, w którym dodatkowo wydzielono przestrzeń na mały korytarz oraz WC. Najnowsza elewacja Kerrafront dodaje niepowtarzalnego uroku. Całość domu składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz wcześniej wspomnianego holu i WC.

40 m2
Pokój z aneksem kuchennym
2 sypialnie
Łazienka
WC
Hol
technical projection

Wymiary zewnętrzne

Długość
10 m
Szerokość
4 m
Wysokość
3.2 m

Spokój i równowaga

Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym stwarza idealne warunki do wypoczynku i wspólnego spędzania czasu. Stonowane kolory, naturalne drewno nawiązują do świata przyrody, przywracają spokój i równowagę.

Pojemna szafa wnękowa

W niewielkiej przestrzeni korytarza znajduje się szafa, która pomieści garderobę wszystkich domowników oraz może pełnić funkcję szafy gospodarczej. Lustro umieszczone na froncie optycznie powiększa i rozświetla wąski przedpokój.

Pełnia harmonii

Sypialnia to miejsce, gdzie w spokoju można nabrać sił. Głęboki, zdrowy sen to podstawa codziennego funkcjonowania. Dzięki dużej ilości światła naturalnego, wpadającego przez okno balkonowe możemy ukoić nasze zmysły i zrelaksować się.

Praktyczność to podstawa

Pokój ucznia jest miejscem, w którym zapewniliśmy przestrzeń do komfortowej nauki oraz odpoczynku. Solidne, szerokie biurko pozwala na rozłożenie wszystkich materiałów, a regał i szafki pomieszczą niezbędne książki, przybory szkolne oraz zabawki.

Wersja

Deweloperska

Wersja

Standard

180,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
Wersja

Pod klucz

194,000 PLN netto Zobacz specyfikacje
pełna oferta

SOL

SOL

W malowniczej okolicy Puszczy Kampinoskiej swoje miejsce znalazł model SOL

STROJEC

VERANO 40

Dzięki elewacji z naturalnych materiałów, dom VERANO 40 wkomponowuje się w otaczający krajobraz

SOKOLNIKI

DECK-HOUSE s.c.


ul. Gen. W. Sikorskiego 38
62-300 Września
NIP: 789-17-88-162